339. Šeříky
Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 73,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.01.2022 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč