154. Svatoš - Šeřiky ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 49,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč