154. Zlacený rám s reprodukcí
zlacený rám s tlačeným dekorem, šířka lišty 8,9 cm
Šířka: 80 cm, výška: 50,4 cm, rámování: 68 x 98 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč