100. Torzo
Autor: Mario Stretti
(1910 Praha - 1960 Riga)
Vlevo dole arabské číslování MDMXXXVIII. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 06 cm, výška: 09 cm, rámování: 24 x 18 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč