205. Nad střechami
Autor: Mario Stretti
(1910 Praha - 1960 Riga)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 39 cm, rámování: 58 x 46 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč