1. Vesnička

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1963
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 56 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.06.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 22d 9h 42m 22s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč