11. Cesta domů

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 64 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:56 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 5h 41m 57s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč