15. Postava muže
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 59 x 43 cm
Konec dražby: 14.09.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč