Na samotě

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevodole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 26 cm, rámování: 43 x 65 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč