Postava muže

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 59 x 43 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč