38. Zátiší s jablky
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 49 cm
Konec dražby: 14.09.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč