Konvolut 4ks zátiší

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

volné kartony a sololit, různé rozměry, pochází z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.01.2022 20:43 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 400 Kč