5. Stromy u potoka

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 01.06.2021 20:06 SELČ

Zbývá: 22d 9h 28m 9s

Vyvolávací cena: 900 Kč