52. Pohled do kraje
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 57,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 58 x 73 cm
Konec dražby: 01.06.2021 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč