6. Lesík na skalách

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno a datováno uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, datace: 1967
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 46 x 66 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:53 SEČ

Aktuální cena: 1 700 Kč

Zbývá: 2d 4h 37m 48s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč