Domy u lesa

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevodole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč