8. Vesnička

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:07 SELČ

Zbývá: 6d 19h 46m 59s

Vyvolávací cena: 900 Kč