9. Portrét sedícího muže

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, papspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 47 cm, rámování: 64 x 44 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:08 SELČ

Zbývá: 6d 20h 8m 40s

Vyvolávací cena: 800 Kč