155. Fürst Jindřich-připsáno
olej na sololitu, Cesta, nesignováno, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rozměr 41,5 x 32,5 cm, rámováno 53,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč