Zátiší
Autor: Ivana Kosková
(1960)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 41 cm, rámování: 49,5 x 68,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč