Hanáci

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: 54,5 x 42 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč