Svádění

Autor: Rudolf Budský
(1887 Touškov - 1968)

signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 38 cm, výška: 40 cm, rámování: 53,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč