Zátiší
Autor: Alois Fišárek
(1906 Prostějov - 1980 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 73,5 x 88
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč