214. Chalupy
Autor: Alois Fišárek
(1906 Prostějov - 1980 Praha)
10Signováno a datováno vpravo dole,
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 16:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč