156. Blahová - Kytice
Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč