Gejši

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 20 cm, výška: 36 cm, rámování: 40 x 25 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč