156. O. Procházka - Kytice
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 56 cm, výška: 71 cm, rámování: 83 x 68 cm
Konec dražby: 07.02.2024 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč