156. Pada - Konfrontace
signováno vpravo dole, volný list
Technika: tuš
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.11.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč