156. Šourek František *1904
Krajina s březovým hájkem, olej na kartonu, signováno PD F. Šourek, zaskleno, velký zdobný rám
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč