157. Brožík Václav (1851-1901)

olej na plátně, portrét F.L. Riegera, nově rentoilováno na nové plátno, přisouzeno Václavu Brožíkovi, rozměr 50 x 39 cm, posudek Mgr. PhDR Michael Zachař,

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč