157. Dobeš Ludvík 1914-1979
Krkonoše, olej na plátně, signováno PD
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč