157. Lidová malba svatého s Ježíškem
prasklé, podmalba na skle, rámováno
Materiál: malba na skle
Šířka: 36 cm, výška: 53 cm, rámování: 58,5 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč