157. Mandel Jiří ml. *1922
U rybníka, olej na plátně, signováno PD, zaskleno, rozměr malby 26x34, rámovánp
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč