157. Stará ulička v Rotterdamu
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 32 x 27 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč