157. V zimě
signováno vpravo dole
Šířka: 91 cm, výška: 65 cm, rámování: 84 x 110 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč