Přítelkyně

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2006
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 89 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč