29. Dívka
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 56 cm, výška: 98 cm
Konec dražby: 19.09.2023 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč