52. Nevraživý stařec
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu seznam výstav a galerijní razítko
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 2014
Šířka: 95 cm, výška: 118 cm
Konec dražby: 22.11.2021 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 000 Kč