1674. Noční život ve skalách
Autor: Jiří Papoušek
(1950 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2017
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 41,5 x 41,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč