158. Nečitelná signatura
Brno- olej na sololitu, signováno LD nečitelně, rozměr malby 47 x 35, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč