158. Šrámek
Pohled na vesnici, olej na papíru, signováno PD Šrámek, 1947, paspartováno, zaskleno, rozměr 29 x 44 cm, rámováno 52,5 x 67 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč