158. Volf František 1897-1983
Na třeboňských lukách, olej na kartonu, signováno VD, 1956/1965, zaskleno
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč