Dívka na zahradě
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 43,5 x 54 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč