93. Ležící akt
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
signováno a datováo vpravo dole, zaskleno, karton mírně zvlněný, rámováno
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 87 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč