159. Knyttl Bohumil (1903-1977)
Cesta mezi poli na jaře - mistrovský olej na plátně lepeném na překližce, Knyttl Bohumil, signováno PD K. B, zezadu autorský štítek, výstavní razítko, rozměr malby 25,5 x 35 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč