Kokeschi II.

signováno zespodu
Materiál: dřevo, datace: 60. léta 20. století
Výška: 58 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 04.11.2020 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč