159. Před domem
Technika: olej na dřevě
Šířka: 11,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 22 x 21 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč