159. Voraři na řece
signováno monogramem AH a datace vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1903
Šířka: 43,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 47 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč