10. V krajině nahých a tvrdých tvarů - L Formát

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

Signováno vlevo dole a na reversu autorský štítek. Publikováno v monografii autora, olištováno.
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1967
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm, rámování: 90,5 x 60,5 cm

Konec dražby: 13.03.2023 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč