128. Kompozice v hnědé
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a olištováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1966
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 64 x 49 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč